U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Dit pand is verhuurd

Indien u geïnteresseerd bent in gelijkaardige panden, schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.

Schrijf u in

9080 Lochristi

Omschrijving

Gelijkvloersappartement op zeer centrale ligging

Dit mooie appartement bevindt zich op het gelijkvloers van het gebouw, en het ontvangt je in een ruime inkomhal die alle ruimtes met elkaar verbindt. De meerdere raampartijen in de lichtrijke leefruimte zorgen voor een aangenaam contact met de omgeving, en uiteraard ook met de heel ruime zuid-gerichte tuin. Ook vanuit de aanpalende, praktisch ingerichte keuken heb je zicht op de groene achtergrond.
Het appartement beschikt over twee mooie slaapkamers, een badkamer met douche (en aansluitingen voor de wasmachine) en een apart toilet. Opbergruimte is er in de technische ruimte, maar ook in het handige tuinhuis.
Aan parkeerplaatsen is er geen gebrek : zowel naast de woning (achter de poort die ook toegang verschaft tot de tuin) als voor het pand is er plaats voor meerdere wagens. De ligging is ideaal : vlakbij het centrum van Lochristi met al zijn voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer maar er ook ver genoeg van af om in alle rust te kunnen genieten van het buitenleven in de afgesloten tuin. Inschrijven voor de bezoekdag van woensdagavond 09/04/2025, via mail naar justine@immo-home.be, geen telefonische inschrijvingen! Volg ons op Fb en Insta. Voor meer info: www.immo-home.be. GRATIS SCHATTING & GRATIS FINANCIEEL ADVIES


Niet gevonden wat u zocht?

Schrijf u dan vrijblijvend in en blijf op de hoogte van ons meest recente aanbod.

Schrijf u in
Terug naar boven
Schrijf u in
Wij houden u op de hoogte van ons aanbod in België - Spanje - Tenerife
Sluit menu Immo-Home